Švedská tepelná čerpadla IVT - Autorizovaný partner IVT pro montáž, prodej a servis

Přejít na komfortní zdroj tepla? Ano, švédské tepelné čerpadlo IVT

Na tepelná čerpadla je třeba spoléhat jako na perspektivní zdroj tepla bez potřeby něco spalovat.

Komfort

Rozhodně ano, budete topit levně, bez stále se opakujícího přikládání a kontroly spalin kotle. Určitě vám nebude chybět čištění kotle, vynášení popela, skládání uhlí. Technická místnost nebo kotelna s tepelným čerpadlem IVT může být krásně čistá. Po rekonstrukci a namontování tepelného čerpadla zjistíte, že máte místnost pro koníčky nebo fitness.

Funkce

Tepelné čerpadlo využívá teplo z okolí. Pokud chceme dosáhnout nízkých nákladů na vytápění a zároveň topit šetrně k přírodě, sousedům a rodině, volíme právě tepelné čerpadlo. Vše probíhá bez kouře a emise prachových částic. Potřebná elektrická energie k fungování tepelného čerpadla je pouze malou částí v porovnání s množstvím tepla vyrobeným tepelným čerpadlem pro potřeby topného systému. To velké množství energie získáváme z okolního prostředí, vzduchu a země.

Provoz

Provoz tepelného čerpadla IVT je velmi ekonomický, ve srovnání s plynovým kondenzačním kotlem, kotlem na pelety a samozřejmě elektrokotlem. Oproti kotlům na pevná paliva neztrácíte s jeho obsluhou žádný volný čas. U nových staveb nemusíte řešit plynovou přípojku a komín. Vnitřní jednotku vzduchového tepelného čerpadla  s nerezovým ohřívačem vody 195L lze umístit na velmi malém prostoru. Vestavěnýohřívač vody z kvalitní švédské oceli kvalitní provedení a proti konkurenčním smaltovaným výrobkům je, jak již bylo zmíněno nerezový.

Tepelné čerpadlo IVT GEO 312C se díky frekvenčně řízenému kompresoru přizpůsobí vašemu domu. Sezonní topný faktor SCOP 5,6. V zimě funguje bez poklesu výkonu a bez dotopu. Tichá vnitřní jednotka zajístí vytápění i přípravu teplé vody pro Váš dům.

Venkovní jednotka IVT AIR X 50- 170 získává energii z venkovního vzduchu a je velmi tichá, zvláště v létě oceníte že je frekvenčně řízená a kompresor i ventilátor běží na minimum výkonu, v okolí domu Vás tedy nebude nic rušit. S narůstajícím požadavkem na výkon zvyšuje otáčky a moduluje výkon až do zimního maxima  přesně dle požadavku Vašeho domu.


Díky velkému displeji je ovládání tepelného čerpadla IVT velice jednoduché. Ohřev teplé vody a vytápění máte vždy pod kontrolou. Pro změnu teploty ve Vašem domě stačí pouze otočit kolečkem a potvrdit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace